"Újítsa meg konyháját a Maggival" promóciónk nyertesei

Kedves Játékosok! 

Nyereményjátékunk első sorsolásának időpontja: 2016. november 4. 13 óra. 

A sorsolásról

Az 1. heti sorolás a 2016. október 27. 00:01- 2016. november 3. éjfélig érvényes pályázatot beküldött Játékosok között történik. A sorsolás november 4-én 13:00-kor, a véletlenség elvének eleget tevő gépi húzással, számítógépes program segítségével, közjegyző jelenlétével történik és összesen 75 darab Tefal Powermix tálas mixer kerül kisorsolásra. A Szervező a kisorsolt Játékosokat telefonos úton értesíti azon számon, melyről a Pályázatot tartalmazó SMS érkezik, vagy amelyet az online pályázatfeltöltéskor a Játékos megadott. A kisorolt Játékosokat 7 munkanapon keresztül próbáljuk meg elérni. Sikeres elérés esetén 10 napjuk van a Játékosoknak beküldeni a kisorsolt AP kódot tartalmazó blokkot e-mailben ( nyeremenyjatek@cherrypop.hu ) vagy postai úton (Cherry POP Kommunikációs Kft., 1112 Budapest, Cseresznye utca 60.). Amennyiben a kisorsolt játékos 7 munkanapon keresztül nem elérhető, vagy pályázatáról kiderül, hogy érvénytelen, ebben az esetben pótnyertest értesítünk a fent leírt módon, és kérjük be tőle a blokkot. A blokkok ellenőrzése és a nyertes pályázók nevének és városnevének a publikálása folyamatosan történik. 

További információ a Játékszabályzatban.

 

1. heti nyerteseink
 

Auer Ferenc - Hajdúhadház 
Békési Erika - Ózd 
Bencs Krisztián - Tiszaújváros
Bihari Lászlóné - Kunszentmárton
Bozsik Andrea - Besenyőtelek
Buzsáki Lajosné - Tasszár 
Danczi Andrea - Ipolydamázsd 
Doráné Kelemen Gizella - Törökszentmiklós
Drótár Katalin - Dunakeszi
Enyedi Zoltánné - Záhony
Fekete Ferencné - Nyergesújfalu
Feketéné Gardil Anita - Baja
Gercsák István - Debrecen
Győri Csilla - Balmazújváros
Hagelman Sándor - Zichyújfalu
Háj József - Hódmezővásárhely
Hudanik Kitti - Lovas
Ilcsik Lilian - Novaj
Ivan Klara - Pécel
Jenei Miklósné - Eger
Kardos Attila - Kőröstarcsa
Kissne Pete Erzsebet - Jászdózsa
Kissné Solary Krisztina - Tokod
Kovácsné Nagy Ildikó - Battonya
Koczan Nikolett - Győr
Kürti Tamara - Kecskemét
Lajkó Ági - Budapest
Lakatos Károly - Budapest
László Károly - Budapest
Lebbenszki Jánosné - Tímár
Leloczky Nóra - Győr
Lukács Erzsébet - Boldog
Lukovszkiné Németh Éva - Domoszló 
Major Lászlóné - Nagykanizsa
Máté Imréné - Püspökladány 
Matkoné Balogh Ágnes - Debrecen
Meixner Zsuzsanna - Budapest
Mikro Lajos - Hajdúnánás
Mizser Andrea - Felsőszolnok
Molnár Anna Anikó - Szarvas
Morvai Imre - Gyöngyöshalász
Mosolygó Zoltán - Debrecen
Nagy Judit - Marcali 
Nagy Lászlóné - Polgár
Nemes József - Budapest
Németh Lászlóné - Győr
Nézőné Csige Zsuzsanna - Miskolc
Papista Antalné - Újfehértó
Páskuly Anett - Debrecen 
Pozsonyi Mercédesz - Püspökhatvan 
Préger Vivien - Győr
Roósz Andrásné - Miskolc
Semegi Istvánné - Jászárokszállás 
Seregi Zita - Körmend
Simon László - Nyergesújfalu 
Sipos Dávid - Vácduka 
Szaboné Hasko Erika - Kiskőrös
Szalontainé Lebanov Erzsébet - Albertirsa
Szekeres Lajosné - Mezőkovácsháza
Széles Margit - Debrecen
Szonda László - Mályi
Szondi Katalin - Zichyújfalu
Takács Mónika - Gyöngyös
Tamás Róbert - Pusztamiske
Tomko Péter - Sátoraljaújhely
Tóth Piroska - Daruszentmiklós
Törös Dora - Kisújszállás
Tőzsér Andrea - Budapest
Vamos Dóra - Sorokpolány
Vaszariné Beke Tímea - Szekszárd
Vecsernyés János - Deszk
Vitek István - Siófok
Weszter Enikő - Dunakeszi
Zsibrita Katalin - Budapest
Zalavári Hedvig - Szeged

 

2. heti nyerteseink

Bakos Szilvia - Nagysimonyi    
Balogh Iván - Budapest     
Balogh Ivánné - Budapest     
Balogh Vivien - Budapest     
Baranyai Sándorné - Celldömölk    
Bellusz Katalin - Kecskemét    
Berényi Zoltánné    Hidas 
Boda Róbert - Pécs     
Bodor Rozália - Csongrád    
Bors Alexandra    Tatabánya    
Bruder György - Kecskemét    
Csipke Károlyné    Kazincbarcika    
Csorbáné Sady Judit    Tiszalök    
Danczi Andrea - Ipolydamázsd     
Danka Sándor - Várpalota    
Deák Mónika - Nyergesújfalu    
Drótár Katalin - Dunakeszi     
Farkas Edina - Visonta     
Forgács Józsefné - Miskolc    
Földesi Péterné    Békéscsaba    
Gajdica Valéria    Páty 
Garbacz Szilvia - Dunaújváros     
Godár Dániel    Nagyszénás 
Gyarmati Máté    Érd
Hantos Adrienn - Lánycsók     
Horváth Márta - Kiskőrös     
Horváth Sándorné - Nagykanizsa    
Inhoff Zsuzsanna    Nagykanizsa    
Iván Eszter - Kazincbarcika    
Kardos Pálné    Abátszalók    
Kárpáti József - Budapest     
Kecskeméti Sándor - Berettyóújfalu    
Kiss Csabáné - Polgár     
Kiss Gábor - Markaz    
Kolman Gábor - Budapest    
Kovács Gábor    Markaz    
Kürthy Zoltán Péter - Hajdúszoboszló    
Lukács Erzsébet Katalin    Boldog    
Lukovszki László - Domoszló     
Lukovszki Orsolya - Domoszló     
Lukovszkiné Németh Éva - Domoszló    
Marosvölgyi Csaba    Gyöngyös    
Matkó Sándor    Debrecen    
Mozsár Andrásné - Gyömrő    
Nagy Ferencné    Albertirsa    
Ökrös Rita - Jászszentlászló     
Péntek Imréné - Tihany     
Pintér Sándor - Budapest    
Pozderka Béláné    Törökszentmiklós 
Présel Zsanett    Lengyeltóti    
Rapi Gábor - Újhartyán    
Simon Antalné    Székesfehérvár    
Sipos Dávid - Vácduka    
Steiber János - Budapest    
Szabó Rajmund - Tata    
Szabóné Faragó Tünde    Enying 
Szász Károlyné Lívia - Tokod    
Szilágyiné Szabó Ágnes - Békés     
Szili Attila - Szentgotthárd    
Szolga József - Siófok    
Szopó Istvánné - Nyíregyháza    
Takács Mónika - Gyöngyös    
Tolnai Gabriella - Budapest    
Tolnai Tünde - Budapest    
Tóth Sándorné - Nyíregyháza    
Tóthné Lapatinszky Zsuzsanna - Budapest    
Túri Piroska - Csongrád     
Vass Imre Zoltánné - Szombathely
Veres Erika - Páty
Vécsei Zsolt - Nyíregyháza     
Vida Benjámin - Füzér     
Vighné Gál Szilvia - Sopron    

 

3. heti nyerteseink

Adácsi Viktor    Vámosgyörk         
Auer Ferenc    Hajdúhadház             
Baginé Tarcsai Gabriella    Debrecen         
Balajti Szilvia    Budapest             
Balogh Miklós    Sajószentpéter         
Bellusz Katalin    Kecskemét        
Bencs Karolina    Tiszaújváros             
Bihari Lászlóné    Kunszentmárton         
Bodács Erika    Zichyújfalu             
Bognár Mária    Siófok         
Bozsik Ágnes    Besenyőtelek         
Bruder György    Kecskemét         
Cziegelmayer Ferenc    Ceglédbercel             
Czirókné S.Erika    Várpalota         
Csikós Istvánné    Nagyatád         
Danczi Andrea    Ipolydamázsd             
Dóra Berkecz    Csongrád             
Ecsediné Hortobágyi Orsolya    Budapest        
Eszes Istenes Jánosné     Gyál          
Farkas Zoltánné    Sárvár
Fekete Ferenc    Nyergesújfalu             
Hódy Pál    Szombathely         
Hódy Tamás    Szombathely         
Horváth Márta    Kiskőrös         
Horváthné Pintér Éva    Zalaegerszeg             
Hudanik Kitti    Lovas     
Illés Martin    Nyírkércs         
Juhász Gyuláné    Velence             
Kátai Csaba    Hatvan             
Kurtyák Sándor    Felsőszentiván             
Lévai Anikó    Püspükladány             
Lévai Lajos    Püspökladány             
Lévai Sándorné    Mezőtúr         
Lévai Szilárd    Mezőtúr         
Lukovszki László    Domoszló             
Márkus Attila    Nyíregyháza        
Márkusné Kovács Katalin    Felsőjánosfa          
Marosy Zsolt    Budakeszi         
Máté Zsolt    Zalaegerszeg             
Mester Csabáné    Ráckeve             
Mirkó Lajosné    Hajdúnánás             
Molnár Annamária    Kaposvár         
Molnár Gézáné    Kaposvár             
Mosolygó Zoltán    Debrecen
Nagy Mária    Ebes         
Némethné Gizi    Győr        
Páskuly Béláné    Debrecen         
Pinczés Ágnes    Balmazújváros             
Pivonkáné Benke Éva    Nagyrákos
Pozderka Béláné    Törökszentmiklós            
Rácz Sándor    Nyőgér     
Répásné V. Ágnes    Porva        
Rozsi Pálné    Kecskemét             
Sasvári Katalin    Szombathely        
Sipos Tiborné    Vácduka         
Steiber Csaba     Pécsvárad        
Szabó Tiborné    Szigethalom         
Szabóné Farkas Anita    Nagyvarsány             
Szarvas Éva    Jászberény
Szerdi Szabina    Budapest             
Szucsányi Béláné Mária    Tiszavasvári         
Tanossné Deák Beatrix    Budapest
Tóth Jánosné    Mándok
Tóth Melinda    Mándok     
Tóth Viktória    Mándok
Travnyikné Cserepkai Csilla    Rád             
Túri Piroska    Csongrád             
Vámos Zoltán    Sorokpolány
Varga Erzsébet    Budapest         
Vavika Anett    Komló     
Wittman Zsolt    Tatabánya    

 

4. heti nyerteseink

Antal Judit    Füzesabony             
Bádogos Ádám    Nyírábrány         
Bagi Zoltán    Ebes         
Baginé Tarcsai Gabriella    Debrecen             
Bálint Anita    Kátoly         
Bálintné Szabó Éva    Sárvár         
Balogh Iván    Budapest         
Balogh Ivánné    Budapest            
Balogh Vivien    Budapest             
Bartók    Gábor    Polgár             
Becze László    Nyíregyháza         
Bedi Georgina    Győr             
Bittner Zsuzsanna    Zomba            
Blaskó Jánosné    Tiszavasvári            
Bruder György    Kecskemét         
Buck György Lászlóné    Budapest             
Cziegelmayer Ferenc    Ceglédbercel             
Csamári Nikolett    Nyegesújfalu             
Csizmadia Judit    Kistarcsa        
dr. Lévai Szabolcs    Mezőtúr         
Dulavics László    Hajdúnánás            
Erdődi Erzsébet    Ózd             
Farkas Zoltánné    Sárvár             
Fehér Tamas    Almásfüzítő             
Filep Zoltán    Hajdúhadház         
Filozof Nóra    Békéscsaba             
Gál Alexandra    Miskolc            
Győri Bettina    Berettyóújfalu             
Hegedűs Miklós    Egerszólát         
Horváth Márta    Kiskőrös             
Horváth Sándorné    Nagykanizsa             
Kalocsai Zsolt    Lovasberény             
Kántor Enikő    Nyíregyháza             
Kanyuk Tímea    Nyíregyháza     
Kátai Csaba    Hatvan            
Kiss Emma Krisztina    Székesfehérvár             
Kiss Györgyné    Tiszavasvári             
Kolman Mária    Budapest        
Kovács Erzsébet    Bugac         
Kovács Ivett    Debrecen         
Kürti Tamara    Kiskőrös         
Lang Edit    Veszprém         
Marcsok Jánosné    Salgótarján
Marosy Zsolt    Budakeszi             
Máté Márta    Pécsvárad             
Meixner Zsuzsanna    Budapest         
Mészáros Katalin    Budapest          
Mirko Lajos    Hajdúnánás             
Mustos Hajnalka    Sajópüspöki             
Nagy Mária    Ebes     
Nagyné Fekete Éva    Hajdúnánás         
Palvölgyi Erika    Budapest             
Petróczy Gábor    Budapest     
Póczak Veronika    Zalaegerszeg             
Rácz Sándor    Nyőgér         
Rácz Sándorné    Nyőgér     
Rémiás Vera    Miskolc         
Rozália Bodor    Csongrád     
Sándor Richárd    Dunaharaszti             
Schönberger Eszter    Sárvár         
Schönberger Péter    Sárvár         
Simon Lászlóné    Nyergesújfalu             
Sipos Tiborné    Vácduka         
Szabó Attila    Győr             
Szabóné Farkas Anita    Nagyvarsány            
Szabóné Lakatos Judit    Püspökladány
Szántó Anita    Kemenespálfa     
Szerető Gabriella    Gyomaendrőd         
Szorosi Istvánné    Hódmezővásárhely            
Szuda Jánosné    Ceglédbercel         
szücsy károlyné    Ádánd             
Tóth Csabáné    Pécs             
Tóth Sándorné    Kunhegyes             
Varga Péter    Székesfehérvár            

Nézd te is elsőként Youtube videóinkat
Vissza a tetejére